kamera - obraz na żywo, pogoda, e-kartki, galeria zdjęć, księga go¶ci
ABCalendar - Kalendarz imprez i wydarzen

Koronawirus SARS-CoV-2

W zwi±zku z pandemi± SARS-CoV-2 na terenie Polski od 25 marca 2020 r. będ± obowi±zywać nowe restrykcje w poruszaniu się.

W zwi±zku z pandemi± SARS-CoV-2 na terenie Polski od 25 marca 2020 r. będ± obowi±zywać nowe restrykcje w poruszaniu się.

Przemieszczać się będzie można wył±cznie wówczas, gdy jest to konieczne, np. do pracy lub sklepu spożywczego, by zaopiekować się bliskimi, wyprowadzić psa.

Zakaz obejmuje wyj¶cia z domu w celach rekreacyjnych. Dotyczy to również wszystkich wyjazdów w celach turystycznych. Załoga polwysep.pl apeluje do wszystkich, by stosowali się do nakazów i pró¶b władz o pozostanie w najbliższym czasie w swoich miejscach zamieszkania i ograniczenie do niezbędnego minimum wychodzenie z domów.

Zachęcamy również do częstego i dokładnego mycia r±k wod± z mydłem po każdym wyj¶ciu z domu oraz stosowania ¶rodków dezynfekuj±cych - przede wszystkim na elementach wyposażenia narażonych na kontakt z wirusem na dłoniach (klamki od drzwi, wył±czniki ¶wiatła itp.).

Im więcej ludzi zastosuje się do powyższych zaleceń, tym większa szansa na uniknięcie wielu ofiar COVID-19 i szybsze opanowanie epidemii i powrotu do normalno¶ci.

Jednocze¶nie zachęcamy wszystkich turystów, by po opanowaniu epidemii, zamiast wybierać wczasy zagraniczne, rezerwowali wczasy w Polsce, wspieraj±c w ten sposób krajow± gospodarkę.

Więcej informacji o koronawirusie SARS-CoV-2 i chorobie COVID-19 na stronie:
https://www.gov.pl/web/koronawirus
 
   © 2003-2024 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz