kamera - obraz na żywo, pogoda, e-kartki, galeria zdjęć, księga go¶ci
ABCalendar - Kalendarz imprez i wydarzen

Łopaty poszły w ruch - Plażowe Mistrzostwa Budowniczych

Już po raz 5 na polskich plażach pobijane s± kolejne rekordy w budowaniu jak najwyższej piaskowej wieży.

Już po raz 5 na polskich plażach pobijane s± kolejne rekordy w budowaniu jak najwyższej piaskowej wieży. Plażowe Mistrzostwa Budowniczych gromadz± rzeszę osób przebywaj±cych w nadmorskich kurortach - mobilizuj± do aktywno¶ci fizycznej, ucz± współpracy, ale i zdrowej rywalizacji. Niezmiennie partnerem wydarzenia została marka Wader, której łopatki wykorzystywane s± przez buduj±cych.

Jak odmienić wypoczynek na plaży w aktywny i ekscytuj±cy czas? OdpowiedĽ na to pytanie znaj± organizatorzy Plażowych Mistrzostw Budowniczych. Wystarczy kilka łopat do piasku, 90 minut i rotacyjnie zmieniaj±ce się drużyny, złożone z 10 dorosłych osób. Tak powstaj± ponad 3,5 metrowe wieże. Liczy się tu nie tylko siła, ale też dobry plan i spryt.

Rywalizacja zawładnęła naszym życiem. Lubimy rywalizować i to pobudza nas do działania. Tak też jest i w tym przypadku. Uczestnicy z ogromnym zapałem angażuj± się w proces budowania, bo przecież na najlepszych czeka puchar. Poziom adrenaliny, podczas na pozór zwyczajnego zajęcia jakim jest zabawa w piasku, jest tutaj niezwykle wysoki. Każdy wykonywany pomiar wieży wzbudza niebywałe emocje i mobilizuje do wzmożonego wysiłku. Nasze łopatki z serii Happy Summer zostały przetestowane przez buduj±cych z każdej strony i okazały się być nie tylko dziecięc± zabawk±, ale i sprzętem do zadań specjalnych - komentuje Ewelina Kozielska z firmy Wader-WoĽniak, partnera wydarzenia.

Impreza idealnie wpisuje się w obecne trendy aktywnego wypoczynku. Odchodzimy od biernego wylegiwania na plaży na korzy¶ć sportu, który jest tak ważnym elementem zdrowego życia. Także rodzinna atmosfera odgrywa tu ważn± rolę. Organizatorzy udowadniaj±, że na plaży można się doskonale bawić - przy tym bezpiecznie, dynamicznie i niezależnie od wieku. 

Poza zawodami dla dorosłych przygotowano również atrakcje dla dzieci. Maluchy mog± wykazać się kreatywno¶ci± w budowaniu piaskowych konstrukcji i tym sposobem zdobyć zestawy zabawek marki Wader. 

Tegoroczna edycja Plażowych Mistrzostw Budowniczych trwa od 30 czerwca do 24 lipca. Rywalizacja rozegra się w 22 miejscowo¶ciach. 
   © 2003-2019 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz