kamera - obraz na żywo, pogoda, e-kartki, galeria zdjęć, księga go¶ci
ABCalendar - Kalendarz imprez i wydarzen

Marsz Onkorejs granicami Polski

7 dni, 34 trasy, kilkuset uczestników, niezliczone pokłady dobrej energii i jedna, wspólna idea- rak to nie wyrok!

7 dni, 34 trasy, kilkuset uczestników, niezliczone pokłady dobrej energii i jedna, wspólna idea- rak to nie wyrok! Już 24 czerwca 2018 rozpocznie się 3 edycja Ogólnopolskiego Marszu Granicami Polski w ramach projektu OnkoRejs-Wybieram życie Kilkuosobowe grupy złożone z pacjentów onkologicznych i osób wspieraj±cych przemierz± Polskę, aby pokazać, że choroba nowotworowa nie przekre¶la codziennej aktywno¶ci, a życie warte jest tego, żeby się badać. Każdy marsz to analogia naszej codzienno¶ci. Tak jak w życiu idziemy ci±gle naprzód, choć czasem napotykamy przeszkody; tak i tu, każdy kilometr to odkrywanie własnych granic i wspaniała praca terapeutyczna, warunkowana do¶wiadczeniami i przygod±. Trasa nr 3 przejdzie ok. 120 km szlakami naszego regionu z Jastrzębiej Góry do Ustki. Uczestniczki wyrusz± spod latarni na Rozewiu w dniu 24.06.2018 by po 7 dniach dotrzeć do Ustki. Do Łeby grupa piechurów zawita 26.06. 2018. Każda trasa to również nieoceniony wkład sponsorów i lokalnych władz. 

Dzięki życzliwo¶ci wła¶ciciela Hotelu Zdrowotel uczestniczki  będ± mogły nieodpłatnie przenocować i wypocz±ć przed wyruszeniem na szlak ruchomych wydm, bar „Pod strzech±” zaprosił ekipę Marszu na ciepły posiłek.

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć (finansowo lub rzeczowo) Marsz Onkorejs granicami Polski zapraszamy do kontaktu z Fundacj± Onkorejs (www.onkorejs.pl) lub koordynatorem trasy nr 3 p. Jolant± Barańsk± (tel. 883 614 216).

 
   © 2003-2019 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz