kamera - obraz na żywo, pogoda, e-kartki, galeria zdjęć, księga go¶ci
ABCalendar - Kalendarz imprez i wydarzen

BIKE FESTIWAL zainaugurował sezon rowerowy na Pomorzu

W dniach 7-8 kwietnia w gdańskim AMBEREXPO odbyła się 4. edycja BIKE FESTIWALU - największej tego typu imprezy w Polsce, inauguruj±cej sezon rowerowy.

W dniach 7-8 kwietnia w gdańskim AMBEREXPO odbyła się 4. edycja BIKE FESTIWALU - największej tego typu imprezy w Polsce, inauguruj±cej sezon rowerowy. W imprezie udział wzięło ponad 100 firm i marek rowerowych, odwiedziło j± 20 000 go¶ci. 

BIKE FESTIWAL to bardzo udane poł±czenie formuły targowej z festiwalow±. Odwiedzaj±cy mieli okazję nie tylko zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt (od przysłowiowego dzwonka, poprzez stroje, akcesoria, bagażniki, po najnowsze modele rowerów), ale też uczestniczyć w licznych wydarzeniach towarzysz±cych. Cel był jeden - propagowanie mody na rowerowy styl życia. 

Na festiwalowej scenie co godzinę odbywały się konkursy z fantastycznymi nagrodami, a go¶cie specjalni m. in. Igor Tracz (Mistrz ¦wiata w bikejoringu) i Rafał GręĽlikowski (słynny jednonogi podróżnik) opowiadali o swoich pasjach. W strefie e-mobility Expo prezentowane były rowery elektryczne i samochody hybrydowe, na wystawie pojazdów nietypowych prawdziwie unikatowe rowery customowe, poziome, trójkołowe i transportowe. 

Podziw publiczno¶ci wzbudzały pokazy akrobacji rowerowych w mistrzowskim wykonaniu Bartka Ćwika (trial) i Kamila Kobędzowskiego (MTB stunt). Próbkę swoich nieprzeciętnych rolkowych umiejętno¶ci zaprezentowała też Grupa Roll4All. Na terenach zewnętrznych na cyklistów czekał parking rowerowy :)

Impreza przyci±gnęła tłumy odwiedzaj±cych, którzy w fantastycznej atmosferze powitali sezon rowerowy 2018. Nie inaczej będzie za rok!

BIKE FESTIWAL jest czę¶ci± projektu FREE TIME FESTIWAL.
   © 2003-2019 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz