kamera - obraz na żywo, pogoda, e-kartki, galeria zdjęć, księga go¶ci
ABCalendar - Kalendarz imprez i wydarzen

FREE TIME FESTIWAL - było klimatycznie!

Free Time Festiwal to kompleksowy przewodnik po atrakcjach turystycznych, kulturalnych, rozrywkowych, kulinarnych, rekreacyjnych Trójmiasta, Pomorza, różnych regionów Polski i naszych s±siadów.

Osiem stref „klimatycznych”, fantastyczna atmosfera, moc atrakcji, spotkania z podróżnikami i masa pomysłów, jak spędzać czas wolny: na łonie natury, w mie¶cie, na wodzie, na rowerze, aktywnie i z kultur± za pan brat. Gdański FREE TIME FESTIWAL znowu oczarował publiczno¶ć! Imprezę  odwiedziło 20 000 go¶ci.

Free Time Festiwal to kompleksowy przewodnik po atrakcjach turystycznych, kulturalnych, rozrywkowych, kulinarnych, rekreacyjnych Trójmiasta, Pomorza, różnych regionów Polski i naszych s±siadów. W o¶miu strefach „klimatycznych” ….. wystawców zaprezentowało 1001 pomysłów i propozycji na aktywne spędzanie wolnego czasu, a lista przygotowanych przez nich atrakcji była imponuj±ca (ponad 100!).

Swoje walory turystyczne i rekreacyjne zaprezentowały: ¦rodkowa Frankonia, Saksonia, Brandenburgia, Grodno, Litwa i najpiękniejsze regiony i miasta Polski. Do odpoczynku na łonie natury w stylu slow - w ramach projektu „Odpoczywaj na wsi” - zachęcało Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Stref± cyklistów był BIKE FESTIWAL. Tu można było zaopatrzyć się w sprzęt, spotkać z ekspertami, utytułowanymi sportowcami i rowerowymi podróżnikami. W strefie E-mobily Expo prezentowane były rowery elektryczne i samochody hybrydowe, a na wystawie pojazdów nietypowych prawdziwie unikatowe rowery customowe, poziome, trójkołowe i transportowe. 

FREE TIME FESTIWAL był też aren± zmagań sportowych. Publiczno¶ć oklaskiwała mistrzowskie pokazy akrobacji sportowych, rowerowych i rolkowych. Każdy mógł przetestować  swoje umiejętno¶ci na mini stadionie lekkoatletycznym, mini boisku do piłki siatkowej i nożnej, torze wodnym skimboard, trampolinach i wio¶larskich ergometrach. 

Mnóstwo aktywno¶ci czekało w Strefie Dziecka: kreatywne zabawy, eksperymenty, animacje, warsztaty artystyczne i super niespodzianka: Wielki Zlot Wielkich Maskotek czyli spotkanie wszystkich obecnych na festiwalu zwierzaków, ptaków i innych stworów, zakończone wspólnym zdjęciem na celebryckiej ¶ciance. A na parkingu AMBEREXPO food trucki serwowały dania inspirowane smakami różnych kultur i krajów.
Było pysznie!
   © 2003-2019 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz