kamera - obraz na żywo, pogoda, e-kartki, galeria zdjęć, księga go¶ci
ABCalendar - Kalendarz imprez i wydarzen

Nowe iluminacje ¶wi±teczne ozdobiły gminę Władysławowo

W tym roku Gminę Władysławowo przyozdobiło 1320 metrów ledowych węży ¶wietlnych.

W tym roku Gminę Władysławowo przyozdobiło 1320 metrów ledowych węży ¶wietlnych. ¦wi±teczne dekoracje zainstalowano m.in. na choinkach w Ostrowie, władysławowskim rondzie, Alei Gwiazd Sportu, w Jastrzębiej Górze przy ko¶ciele i promenadzie oraz w Chłapowie przy remizie strażackiej.

Poza wymienionymi powyżej choinkami, nasz± gminę upiększaj± iluminacje ¶wi±teczne przy ulicy Kolorowej w Karwi oraz w Rozewiu. Po raz pierwszy choinki stanęły w Chałupach na deptaku i Tupadłach przy przystanku autobusowym (po 140 metrów węża ¶wietlnego). Warto wspomnieć także o wymienionych iluminacjach na rondzie im. Jana Pawła II we Władysławowie oraz 3 nowych dekoracjach ¶wi±tecznych, zawieszonych na słupach o¶wietleniowych na nowym rondzie przy Drodze Chłapowskiej. Także w Rozewiu na ulicy Leona Wzorka zawieszono ¶wi±teczne ozdoby. Z kolei przed budynkiem ratusza miejskiego ustawiono malownicz±, wolnostoj±c± bombkę o wymiarach 420x390x221 cm, która stanowi jednocze¶nie wej¶cie do budynku urzędu.

Dodatkowo w tym roku w imponuj±cy sposób „roz¶wietliła się” Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie, na której pomiędzy lampami zawieszono 70 węży ¶wietlnych. Now± atrakcj± tego miejsca s± także iluminacje ¶wi±teczne w formie 3D z efektem błysku w co pi±tej diodzie. Stanowi± je dwie gwiazdy o wysoko¶ci 3,5 metra i szeroko¶ci 1,9 metra, ustawione w s±siedztwie fontanny. Poniżej gwiazd znajduje się przeuroczy renifer z saniami, do których można wsi±¶ć, a przy choince ustawiono bajkow± głowę renifera. Iluminacje już w pierwszych dniach cieszyły się duż± popularno¶ci± w¶ród amatorów fotografii.

fot. wladyslawowo.pl
   © 2003-2019 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz