kamera - obraz na żywo, pogoda, e-kartki, galeria zdjęć, księga go¶ci
Kalendarz Imprez Lato 2018 nad Polskim Morzem

Władysławowo: 26. Finał Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy

Również i tym razem na terenie Gminy Władysławowo będzie można spotkać wolontariuszy kwestuj±cych do puszek.

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy. Tematem przewodnim Finału będzie wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Również i tym razem na terenie Gminy Władysławowo będzie można spotkać wolontariuszy kwestuj±cych do puszek. Co zrobić, aby zostać jednym z nich? To proste - trzeba zarejestrować się we władysławowskim sztabie WO¦P. W tym roku można zrobić to on-line. Organizatorzy akcji przygotowali bowiem specjaln± stronę wolontariusze.wosp.org.pl, dzięki której wolontariusze mog± dokonać rejestracji w wybranym sztabie WO¦P bez wychodzenia z domu. Wszystkich zainteresowanych gor±co zachęcamy do elektronicznej rejestracji w bazie wolontariuszy Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy – jest to naprawdę proste i zajmuje tylko kilka chwil.

Je¶li za¶ posiadasz ciekawy przedmiot, który w ramach 26. Finału WO¦P mógłby zostać sprzedany, a dochód przekazany na konto Orkiestry, przenie¶ go 14 stycznia 2018 r. do Urzędu Miejskiego we Władysławowie. Wystartujemy o godzinie 16:00, by o 20:00 zakończyć akcję tradycyjnym „¶wiatełkiem do nieba”. Szczegółowe informacje uzyskasz w Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie przy ul. Towarowej 8 (przy wieży ci¶nień), tel. 58 674 54 41.

Ľródło /wladyslawowo.pl
   © 2003-2018 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz