kamera - obraz na żywo, pogoda, e-kartki, galeria zdjęć, księga go¶ci
Kalendarz Imprez Lato 2018 nad Polskim Morzem

Uwaga Konkurs! do wygrania zestawy kosmetyków plażowych NIVEA SUN i niezwykłe lalki NIVEA

Chcesz wygrać jeden z 5 zestawów nagród składaj±cych się z kosmetyków plażowych NIVEA SUN i niezwykłej lalki NIVEA, która pokazuje jak promienie słoneczne działaj± na skórę? To proste!

Pełne dobrej zabawy, a zarazem bezpieczne plażowanie? To gwarantuje marka NIVEA SUN, która już kolejny raz zago¶ci w 9 najpopularniejszych nadmorskich miejscowo¶ciach ze swoj± stref± Podwórko NIVEA na plaży. Gdańsk, Gdynia, Jastarnia, Władysławowo, Łeba, Ustka, Kołobrzeg, Niechorze i Międzyzdroje –to tam pojawi się niezwykle nowoczesna i twórcza plażowa strefa w ramach, której każdy będzie mógł spędzić czas w sposób aktywny i ciekawy, ale przede wszystkim skorzystać z wiedzy ekspertów NIVEA SUN na temat bezpiecznego opalania się. ( można tu dodać tre¶ć całej informacji prasowej wraz z rozkładem zajęć w ci±gu dnia)

Uwaga Konkurs!

Chcesz wygrać jeden z 5 zestawów nagród składaj±cych się z kosmetyków plażowych NIVEA SUN i niezwykłej lalki NIVEA, która pokazuje jak promienie słoneczne działaj± na skórę? To proste! W ramach akcji Podwórko NIVEA na plaży możesz wzi±ć udział m.in. w warsztatach malowania koszulek, lekcji tańca, zabawie na torze wodnym, warsztatach naukowych, czy zajęciach jogi i fitnessu.

Napisz nam które zajęcia wybrałby¶ dla siebie i uzasadnij ciekawie dlaczego! 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: info@polwysep.pl na dpowiedzi czekamy do niedzieli (23.07.2017r) do godz. 20:00 (w odpowiedzi prosimy podać imię i nazwisko oraz adres do wysyłki nagrody).

Nagrody zostan± przyznane tym uczestnikom konkursu, którzy prze¶l± najciekawsze odpowiedzi (listę zwycężców opublikujemy w poniedziałek 24.07.2017r.).

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty!

"Dla siebie wybrałabym zajęcia z jogi - by w tych niespokojnych czasach zapewnić sobie spokój ducha oraz fitness, by zd±żyć uciec gdzie pieprz ro¶nie zanim będzie za póĽno!"
Justyna z Piekar ¦l±skich

"Wybrałabym dla siebie zabawę na torze wodnym, bo cenię aktywne spędzanie czasu na plaży, nie jestem plackiem, by tylko leżeć i się opalać! "
Ewelina z Piekar ¦l±skich

"Dla siebie wybrałbym warsztaty malowania koszulek, by móc wykonać piękn± koszulkę dla mojego siostrzeńca."
Stanisław Jeżewski z Władysławowa

Wybrałabym taniec bo poprawia nastrój i dodaje mi dużo pozytywnej energii, redukuje stres oraz pozytywnie wpływa na moje zdrowie :)
Angelika z Borkowa 

Zdecydowanie wybieram zajęcia z Jogi i ftnessu "Najpierw ćwiczę Jogę z Misiem Jogi, Potem Fitness i mam piękne nogi" 
Dorota z Gdańska

Gratulujemy zwycięzcom
 

Zestawy nagród:

- Laleczka UV Zosia która zmienia kolor skóry pod wpływem promieni słonecznych. Dzięki aplikacji balsamu NIVEA SUN Kids laleczka chroniona jest przed przebarwieniami. Idealny gadżet do nauki profilaktyki ochrony słonecznej malucha! J

PRODUKTY OD NIVEA SUN:

- Nawilżaj±cy balsam do opalania NIVEA Sun Protect & Moisture SPF 50 i Nawilżaj±cy spray do opalania NIVEA Sun Protect & Moisture SPF 30 pomog± zapewnić natychmiastow± i długotrwał± ochronę skóry przed poparzeniem słonecznym oraz przedwczesnym starzeniem się skóry, a teraz dodatkowo chroni± ubrania przed żółtymi plamami.

PRODUKTY DLA DZIECI OD NIVEA SUN:

- Balsam ochronny na słońce NIVEA Sun Kids Swim & Play SPF 50+, Kieszonkowy balsam ochronny na słońce NIVEA Sun Kids SPF 30 i Nawilżaj±cy balsam ochronny na słońce NIVEA Sun Kids SPF 50+ stworzone specjalnie z my¶l± o delikatnej skórze dziecka, pomagaj± zapewnić natychmiastow± ochronę. Zawieraj± system filtrów UVA/UVB oraz innowacyjn± formułę ochrony ubrań przed plamami. 

 
   © 2003-2018 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz