kamera - obraz na żywo, pogoda, e-kartki, galeria zdjęć, księga go¶ci
Kalendarz Imprez Lato 2018 nad Polskim Morzem

I Maraton Północy - Bieg Czterech Latarni

I Maraton Północy - Bieg Czterech Latarni - przeszedł do historii.

I Maraton Północy - Bieg Czterech Latarni - przeszedł do historii.

W niedzielę 2 paĽdziernika na starcie imprezy stawiło się 117 biegaczy, którzy przyjechali na wybrzeże z różnych stron naszego kraju (m.in. Warszawa, Bydgoszcz, Olsztyn, D±browa Górnicza, Kraków, Tarnobrzeg, Gostyń, Rybnik, Toruń, Złotów, Łochowice, Lublin). W¶ród biegaczy startuj±cych w Maratonie Północy obecny był Ryszard Kałaczyński, który przebiegł 366 maratonów w 366 dni. Trasa wiodła od Helu do Rozewia i wbrew pozorom była wymagaj±ca – szczególnie kilka ostatnich kilometrów, gdzie biec trzeba było pod górkę. Dla niektórych biegaczy był to maratoński debiut.

Do mety jako pierwszy dotarł Bartłomiej Matysiak z Czachówka, który wynikiem 3:10:26 ustanowił swój nowy rekord życiowy. Pierwsz± na mecie pani± okazała się Iwona ¦wiercz z Warszawy (3:40:51). Zakończenie imprezy oraz rozdanie nagród odbyło się w O¶rodku Wypoczynkowym Feniks w Jastrzębiej Górze.

I Maraton Północy zorganizowany został przez Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie przy współpracy z Miastem Hel, Miejskim O¶rodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Jastarni, UKS „Biza” we Władysławowie, UKS „Mewa” we Władysławowie, Urzędem Morskim w Gdyni, Placówk± Straży Granicznej we Władysławowie, Straż± Miejsk± we Władysławowie, Komend± Powiatow± Policji w Pucku, Apart Hotelem „Gwiazda Morza” we Władysławowie, Gimnazjum im. JPII w Jastarni oraz O¶rodkiem Wypoczynkowym „Feniks” w Jastrzębiej Górze.

Wyniki I Maratonu Północy: www.elektronicznezapisy.pl

Ľródło: wladyslawowo.pl
   © 2003-2018 Projekt i wykonanie: StudioFX.biz